משפטי

הוראות בטיחות

אנו סומכים על כך שיש ללקוחותינו יכולת שיפוט סבירה לגבי דרך השימוש שלהן במוצרינו. אך מכיוון שיש מדינות שמערכת המשפט שלהן אינה מסתפקת בהיגיון וביכולת שיפוט במקום טקסט משפטי משעמם שהרוב לא מבינים, עלינו לכתוב את הכתוב מטה באופן הרבה יותר מפורש ממה שאנחנו היינו מעדיפים, וסביר להניח שגם את. אנא אל תתייאשי אם אנחנו אומרים פה את המובן מאליו.

מוצרינו נועדו לנשים בלבד. אנו מאד ליברליים ותומכים בכל הסוגים החוקיים של מין, אך מבקשים מאלה המעוניינים במוצרים לגברים או לזוגות לנסות מותגים מוכרים אחרים.

במוצרינו יש להשתמש רק לצורך גירוי חיצוני (בדגדגן) ו-וגינלי. הם לא נועדו לשימוש בחלקים אחרים של הגוף.

המאהב הצרפתי והכבאי לא נועדו לחדירה, רק לגירוי חיצוני.

אין להחדיר עמוק מדי מוצרים שנועדו להחדרה וגינלית (המיליונר ומדריך הטניס בלבד). ודאי שאת אוחזת במוצר בחוזקה והחדירי רק את הקצה. אם את חשה באי-נוחות כלשהי, הפסיקי באופן מיידי.

בדקי תמיד את המוצר לפני כל שימוש בו כדי לוודא שהוא נקי וללא פגמים ושהמכסה מוברג היטב.

  •  שטפי את המוצר במים חמים לאחר כל שימוש.
  • אל תשתמשי במוצר שניתן לראות נזק לסיליקון שממנו הוא עשו.
  • אל תשתמשי במוצר אם לא ניתן להבריג את המכסה שלו היטב.

הפסיקי להשתמש במוצר אם הרטט שלו הופך לבלתי סדיר או אם הוא משמיע רעשים חריגים. אם את מגלה משהו חריג בדרך הפעולה של המוצר, צרי עמנו קשר בכתובת customercare@ramblinbrands.com.

כפי שהזכרנו כבר באתר זה, מוצרינו מיוצרים על פי מה שנראה כמו הסטנדרטים הגבוהים ביותר לייצור ויברטורים בעולם כולו. אם תשתמשי ב-Smile Maker שלך בצורה נכונה ועל פי הכתוב למעלה, אנחנו בטוחים שהוא יעניק לך רק חיוכים.

מגבלות גיל

מותג Smile Makers ואתר זה נועדו למבוגרים בלבד. אין אנו מנסים לפנות לאלה שהם מתחת לגיל 18, לא באופן מילולי ישיר ולא באמצעות עיצוב המוצר או עיצוב חזותי.

קריאת אתר זה, או רכישת מוצרינו, מהווה הצהרה שלך על כך שגילך 18 ומעלה. כמו כן את מצהירה בזאת שלא תשתפי אתר זה, תשתפי את המוצר או תמכרי אותו לאלה שהם מתחת לגיל 18.

זכויות קניין רוחני / תוכן

מותג Smile Makers, כולל שם המותג, כל הסמלים, התווים והעיצובים של המוצרים, וכל החומרים הוויזואליים באתר זה ועל אריזת המוצר ובתוכה, וכן המוצר עצמו, הם קניינה הרשום של Ramblin’ Brands Limited. העתקה או הפצה-מחדש של תוכן זה ללא אישור אסורה בהחלט ועלולה להביא לעונשים על פי החוק האזרחי והפלילי. חל איסור מוחלט על העתקה או שימוש לא חוקיים או לא מאושרים של החומרים המצוינים לעיל בכל שרת או מיקום; או על תמיכה בפרסום, בהעתקה, בהפצה או בשימוש מסחרי בהם.

אם ברצונך לקבל תמונות לצורך העתקה שאינה מסחרית, פני אלינו לכתובת corporate@ramblinbrands.com.